Máte zájem o spolupráci? Zavolejte nám: +420 602 730 502
martin@svecmedia.cz
  • cs
  • en
  • pl
» Reference

Reference

Přečtěte si, co na spolupráci říkají naši klienti.

 

Martin Svec has created an excellent promo video for our company. He proved his flexibility and creativity. Ad was broadcasted on Travel & Lifestyle TV, United Airlines, American Airlines and Hilton Worldwide. I highly recommend Martin Svec for a professional work.

Alena Kortis

Sales Manager DoubleTree by Hilton Golf Resort San Diego

San Diego, CA, USA

 

Martin Švec tvori dynamické, stylove a moderné videá. Disponuje technikou, ktora umoznuje najvyssiu kvalitu, velmi dobre rozumie klientskemu zadaniu a je tiez flexibilnym partnerom, takze rad doporucim pre spolupracu.

Richard Gažo

Brand Manager Marketing

HEINEKEN Česká republika, a.s.  

 

Uz od 2011 spolehlivost a profi pristup! Dik Martin za spolupracu!!!

Johnny Kortis

Chief Marketing Officer Playboy Slovakia

Vice President B RECORDS Miami Beach, Florida (Flo Rida, Snoop Dogg, TWiiNS, Rytmus)

Director of Marketing RADIO SK

Licensing Coordinator Concord Music Group, Beverly Hills, California

 

Velmi rad doporucim sluzby Martina Sveca, jeho pristup je maximalne profesionalny, videa kreativne a vo vysokej kvalite.

Adrián Gažo

Krajsky riaditel pre OVB

 

Pan Martin Švec natočil pro naší cestovní kancelář Kovotour Plus s.r.o. prezentaci 16-ti hotelů z naší nabídky v Černé Hoře a Albánii. Natáčení proběhlo během týdenního pobytu v těchto destinacích a v následujících 2 týdnech bylo vše zpracováno a předáno dle naší domluvy a představy. Videa mají obrovský úspěch a za půl roku evidujeme přes 40 tisíc zhlédnuti na našem YouTube kanálu. Za společnost Kovotour Plus s.r.o. můžu jedině doporučit.

Jakub Mičovský

marketingové oddělení Kovotour Plus s.r.o.

 

Pan Švec pro náš tým připravil skvělé video, na kterém perfektně zachytil naše přípravy na Rally Dakar. Děkujeme mu za profesionální přístup a těšíme se na další spolupráci.

Vojtěch Svoboda

Bonver Dakar Project

Prodej nových a ojetých vozidel PARTNER IPEX s.r.o. - autorizovaný dealer  TATRA, a.s.  

 

Naše spolupráce s panem Švecem probíhá od roku 2013. Velmi oceňuji profesionální, kreativní a časově flexibilní přístup, který vede k naší maximální spokojenosti. Pana Švece doporučuji jako spolehlivého partnera a již teď se těším na naši další spolupráci.

Alesh Ďurka

Obchodní manažer, prodej reklamy, servis akcí AGENTURA STODOLNI.CZ s.r.o.

Spolumajitel Sherlock’s Pub Ostrava

 

Vybrali jsme si Martina Švece pro vytvoření klipu z firemní oslavy 14tých narozenin a byli jsme velice spokojeni. Předčil naše očekávání a byli jsme mile překvapeni kvalitním a profesionálním provedením videa.

Gondková Tereza

Ollies dorty s.r.o.  

 

Dzięki szybkiej i sprawnej komunikacji z Panem Svecem osiągnęliśmy cele realizowanego przez niego zlecenia. Szczerze polecam współpracę z człowiekiem, który bardzo profesjonalnie podchodzi do swojej pracy. 

Mgr. Jarosław Bem

CEO Interpretor Sp. z o.o. w Rybniku, Polska  

 

Promo video Jatomi Fitness Ostrava, vytvořené Martinem Švecem, bylo vytvořeno přesně dle mých představ a představuje případným klientům všechny naše služby a prostory na cvičení a relax. 

Jana Pavelková

General Manager Pure Jatomi Fitness Ostrava  

 

Pan Martin Švec pro naši společnost navrhoval a vypracoval videoprezentaci naší společnosti Premi Consult s.r.o., která je dostupná na www.premi-consult.cz. Musím zdůraznit, že pan Švec překonal naše očekávání. Spolupráce byla svižná a efektivní. Stačilo vylíčit cíl, funkci prezentace a co bychom chtěli v klipu zhruba mít a to nám bylo během týdne taky odprezentováno. Drobné úpravy do konečné verze trvaly v řádu dnů. Kdyby všichni profesionálové v tomto oboru odváděli alespoň přibližně tak dobře, hned by se nám žilo líp. 

Josef Halamík

Jednatel Premi Consult s.r.o.  

 

V dnešní době je obtížné najít spolehlivého a schopného člověka pro byznys. Martin Švec byl pro mě od samýho začátku absolutní profesionál. Vždy měl dobré nápady a věděl, jak to má vypadat. Vždycky co jsme si řekli, to dodržel a proto spolupracujeme. Takže mohu poděkovat za 2 roky skvělý spolupráce. 

Libor Oravski

Majitel MEX powered by Heineken (Koxovna music bar)  

 

Musím řict, že s Martinem byla opravdu vynikající spolupráce na profesionální úrovni. Konečná práce vystihuje to, co jsme od videa očekávali a uřčitě budeme ve spolupráci pokračovat i nadále.

Marcel Olšovský

Exclusive STONE s.r.o.